KONST / Litografier / Färglitografi / collage 11522517
nr 1152 2517
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi / collage, Signerad och numrerad 41/170, motivet: 85x60
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:05:55
11/12 17:09:43